האם יש טיפולים לשפיכה מהירה המקובלים בתורה?

מימי קדם הדגישה המסורת היהודית את חשיבות ההנאה והסיפוק המיניים. התורה מכילה חוקים ותקנות רבים הנוגעים ליחסי מין, והרבנים פירשו אותם בפירוט רב. נושא ספציפי אחד שנדון בהרחבה הוא זה של שפיכה מוקדמת. ביהדות רואים בכך בעיה חמורה, לא רק משום שהיא עלולה למנוע מגבר למלא את חובותיו הזוגיות, אלא גם משום שהיא עלולה לגרום למצוקה רבה לשני בני הזוג.

 

יש מה לעשות?

קיימות מספר גישות שונות לטיפול בשפיכה מוקדמת המקובלות ביהדות. האחת היא שימוש בשיטות פיזיקליות, כגון טכניקות השהייה וחומרים לחוסר רגישות. נוסף על כך, המסורת היהודית מכירה בחשיבותם של גורמים פסיכולוגיים בשפיכה מוקדמת. לכן חשוב לטפל בכל נושא הבסיסי שעלול לתרום לבעיה. עם טיפול מתאים, רוב הגברים עם שפיכה מוקדמת יוכלו לשפר את מצבם וליהנות מקשר מיני מספק.

 

ברית מילה

הקבלה היהודית גם מלמדת כי ברית מילה היא הטיפול המקובל לשפיכה מהירה. הקבלה מלמדת שהעורלה היא מניעה רוחנית המונעת מאדם להתחבר באופן מלא עם אשתו בזמן יחסי האישות. על ידי הסרת העורלה, גבר מסוגל להתחבר באופן מלא לאשתו ולחוות אינטימיות מינית עמוקה ומתמשכת הרבה יותר.

 

טיפולים ופתרונות

ישנם טיפולים לשפיכה מהירה המקובלים בתורה, אולי תופתעו לגלות כי התורה כוללת חוקים והנחיות רבות בנושא התנהגות מינית. למרות שהתורה לא מזכירה באופן ספציפי שפיכה מהירה, היא דנה בנושאים מיניים נוספים כמו שפיכה מוקדמת והפרעות בתפקוד המיני. ישנן מספר דעות שונות לגבי אופן ההתמודדות עם נושאים אלו, אך ישנה הסכמה כללית שיש לטפל בהן בצורה מכבדת ומתחשבת בשני השותפים.

  • גישה אחת לטיפול בשפיכה מהירה המקובלת בתורה היא לנסות להאריך את הזמן שבין עוררות לשפיכה. זה יכול להיעשות על ידי הסחת דעת במהלך יחסי מין, התמקדות בתחושות מענגות מלבד הגירוי, או על ידי חשיבה על משהו אחר לגמרי. חשוב לציין שיש להשתמש בגישה זו רק אם שני בני הזוג מרגישים בנוח איתה, מכיוון שהיא עלולה לשבש את החוויה המינית לשני בני הזוג.
  • גישה נוספת לטיפול בשפיכה מהירה המקובלת בתורה היא התמקדות במתן הנאה לבן הזוג ולא בהנאה שלך. זה יכול להיעשות על ידי הבטחת שבן הזוג מגורה היטב לפני קיום יחסים, התמקדות בנשיקה ובנגיעה של בן הזוג במהלך יחסים, ומאמץ לדחות את האורגזמה של עצמך. גישה זו נקראת לעתים קרובות "שפיכת קורבנות" מכיוון שהיא מחייבת את הגבר לשים את הצרכים של בת זוגו לפני שלו.
  • גישה שלישית לטיפול בשפיכה מהירה המקובלת בתורה היא שימוש בתרופות. ישנן מספר תרופות שונות שניתן להשתמש בהן לטיפול בשפיכה מוקדמת, והן יכולות להיות מאוד יעילות. עם זאת, חשוב לדבר עם רופא לפני נטילת תרופות כלשהן, מכיוון שיכולות להיות להן תופעות לוואי.

 

אז מה היה לנו כאן?

לסיכום, לא משנה באיזו גישה לטיפול בבעיית שפיכה מהירה משתמשים, חשוב לזכור שהמטרה היא לשפר את החוויה המינית לשני בני הזוג. אם אחד מבני הזוג לא מרגיש בנוח עם הטיפול, חשוב לדון איתם על כך ולמצוא גישה שמתאימה לשניכם.

 

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
רוצים לרכוש במחיר מוזל ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שתלים
כללי

האם מותר לקחת ויאגרה לפני השתלת שיניים?

ניתוח השתלת שיניים הוא הליך נפוץ להחלפת שיניים חסרות. עם זאת, זו יכולה להיות חוויה מרתיעה עבור מטופלים רבים, ולגרום לחרדה ולמתח. כדי לסייע בניהול תחושות אלו, חלק מהמטופלים עשויים

נהנים יותר_ איך שומרים על הריגוש בין הסדינים
חיי המין בזוגיות

נהנים יותר: איך שומרים על הריגוש בין הסדינים?

רבים מתקשים לשמור על הריגוש בין הסדינים, מאחר ומדובר על משימה לא פשוטה. זוגות רבים חווים ירידה במשיכה המינית, במיוחד כאשר מדובר על מערכות יחסים ארוכות שנים. אין זה פשוט