מה זה הובלה עדינה ומה חשוב שתדעו עליה?

אתם עוברים משרדים והמעבר עצמו משמח אתכם מאוד, אתם נרגשים להיכנס למשרדים חדשים, גדולים ומפוארים יותר. אולם, יש לכם במשרדים הרבה מאוד חפצי אמנות – תמונות, פסלים וחפצי נוי נוספים שדורשים התייחסות מיוחדת ואחרת – הובלה עדינה. מי הכי מיומן לבצע זאת ומה חשוב לדעת לקראת הביצוע.

 

הניסיון כן קובע

כשמדובר בהובלה עדינה חשוב מאוד לוודא שמדובר בחברת הובלות עם ניסיון בהובלות מסוג זה. מדובר בהובלה שדורשת חומרי אריזה שונים, עגלות מיוחדות ובעיקר צוות שמבין מהי הובלה עדינה וכמה חשובים ויקרים הפריטים אותם הוא סוחב. חוסר ניסיון יכול להוביל לעבודה עם אמצעים לא מתאימים שלא ישמרו על החפצים שלכם כמו שצריך בזמן ההובלה, נזק כבד עלול להיגרם ועוגמת נפש קשה. בדקו מראש שהמוביל שלכם יודע מה הוא צריך להובלה עדינה. 

 

העברה עדינה דורשת צוות עם מנטאליות שונה

בואו נודה על האמת אנחנו עם שונה, מורכב ומגוון יותר מכל עם אחר לטובה וגם כמובן לרעה. אנו שניים עשר שבטים ולכל שבט מנטאליות שונה והשקפת חיים אחרת. איך כל זה קשור להובלה עדינה? במנטאליות של איש הצוות שיסחוב עבורכם את הציוד –הסבל.

 

סבל צבר

הישראלי הצבר שנולד בישראל הוא על פי רוב אדם תזזיתי עם סבלנות מינימלית. הוא מוכן לעבוד אבל לא בהכרח אוהב את העבודה, הוא מקבל עליו את עול הסחיבה אבל קשה לו להיות שירותי ומסביר פנים וכן הלאה. אינני מתכוון לעשות הכללה אבל כמו בכל דבר אנו נדרשים לנהל סיכונים ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר בהתאם לנתונים. סבל צבר עשוי להתאים פחות להעברה עדינה. 

 

סבל שעלה לישראל

עם ישראל כפי שציינתי מגוון והוא כולל בתוכו עולים שהגיעו ממדינות שונות ברחבי העולם ובניהן מדינות חבר העמים, צרפת ואתיופיה. העולים שהגיעו מחבר העמים או מכל מדינה אירופאית אחרת הגיעו ממקומות שבהם יש יחס אחר לשירות ושוב, מבלי להכליל מכיוון שבכל כלל יש יוצא מן הכלל. הם הגיעו ממקומות רגועים יותר שמייצרים אנשים סבלניים יותר. אלה מדינות שיש בהן שימת דגש על אמנות וכל ילד בן 6 יודע לכבד אמנות ולשמור על חפצי אמנות. לפיכך, סבל עם מנטאליות אירופאית עשוי להיות מתאים יותר להובלה עדינה. 

 

זמן שווה כסף

אחד הדברים שחשוב לוודא לפני שסוגרים עם המוביל את ההובלה הוא כמה זמן עבודה הוא מחשב לעבודה שלכם. מה שאתם מחפשים לדעת זה, שהמוביל שלכם מחשב זמן עבודה ארוך יחסית לכמות החפצים שיש להוביל. חישוב זמן עבודה ארוך מעיד על שני דברים – הראשון, שהמוביל מנוסה ויודע שהובלה עדינה. לוקחת יותר זמן. הדבר השני, שהוא מודע לכך שעמידה בסטנדרטים של זהירות מיוחדת כפי שנדרשת בהובלה עדינה דורשת זמן. הובלה עדינה עלולה לעלות לא מעט אבל ההובלה הנכונה תהיה שווה לכם הרבה כסף שהיה אולי הולך לאיבוד על תיקון נזקים.

 

אז מה היה לנו

  1. דאגו שלמוביל ניסיון בהעברות עדינות.
  2. אתרו את המוביל שיש לו צוות עם מנטאליות אירופאית.
  3. וודאו שהזמן המחושב להובלה ארוך וסבלני.

הובלה עדינה למעבר משרד

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
רוצים לרכוש במחיר מוזל ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כדורים ללא מרשם
מידע למבוגרים

כל מה שרציתם לדעת על "הגלולה הצהובה"

כשאנחנו מדברים על חיי המין שלכם, אנחנו מדברים על אחד הדברים היותר משמעותיים שקיימים בחיים שלכם. חיי המין שלכם צריכים להיות יציבים וענפים, ולספק אין ספור אפשרויות שונות להגיע לעונג

גבר ואישה
מידע למבוגרים

2 טיפולים שיסייעו לכם בהתמודדות עם שפיכה מהירה

קרה שפספסתם וגמרתם מהר מדי, התכוננתם הרבה, עשיתם ספורט ועזרתם לעצמכם כמה פעמים ועדיין גמרתם לפני שהיא הספיקה? להכל יש פתרון. אז כן זה קורה לפעמים וזה מאוד מבאס, לפעמים