שפיכה מהירה או שפיכה מוקדמת – הגורמים והטיפול


לא צריך יותר להתבייש !


רבע מהגברים בעולם המערבי סובלים משפיכה מוקדמת מסיבות שונות. אם עובדה זו לא מנחמת גם אתכם, אז הגעתם למקום הנכון! שפיכה מהירה היא בעיה המשפיעה מאד על הביטחון העצמי ואיכות החיים שלנו, ולרוב גם של בנות הזוג שלנו. 

החדשות הטובות הן שהבעיה פתירה ב 100% מהמקרים, החדשות הטובות יותר הן שלא צריך טיפול מתמשך,לא צריך לרוץ לרופא ולא צריך לחכות אפילו עוד יום אחד – באתר אנו סוקרים מספר מוצרים המוצעים לבעיה זו, מוצרים אשר רבבות גברים מרוצים מהאפקטיביות שלהם, אז כדאי שתתחילו לשכוח מהבעיה שלכם.

"שפיכה מוקדמת" או בשם השני "שפיכה מהירה" הינה בעיה הקשורה לתפקוד המיני אשר באה לידי ביטוי כחוסר שליטה במועד השפיכה אצל בגבר. התופעה משפיעה מאד על איכות החיים של הגבר, וכפועל יצא מזה, על הביטחון העצמי והחשק המיני.

גברים אשר סובלים מבעיית השפיכה המוקדמת לא מסוגלים לשלוט על תהליך שפיכת הזרע (ועל האורגזמה המתלווה לשפיכה) במהלך יחסי המין. בעיה זו שכיחה מאד בעולם המערבי, וכ 25% מהגברים נמצאים בקבוצה זו הנחשבת לבעיה בתפקוד המיני. כ 10% מהגברים בעולם המערבי, סובלים מתופעה זו באופן כרוני, דבר אשר גורם לתסכול ולמבוכה בקרב הגברים הסובלים מתופעה זו. 

כיצד יודעים מי סובל משפיכה מוקדמת \ שפיכה מהירה ?

לשפיכה מוקדמת \ מהירה אין הגדרה מדויקת. נהוג להגדיר את זה כשפיכה תוך זמן קצר מאד, לפעמים דקות ולפעמים פחות, מרגע תחילת המשגל. הגדרה שיותר הולמת את רוח התקופה אומרת שאם גבר לא מסוגל לקיים יחסי מין בזמן הרצוי לו (או במילים אחרות, הזמן בו הוא מצליח לספק את בת זוגתו), אזי הוא נחשב לסובל משפיכה מוקדמת, ולכן, אם זה מצבכם הגעתם למקום הנכון. 

מה הגורמים לשפיכה מהירה ?

חשוב לדעת שגם נערים וגם מתבגרים חווים את השפיכה מוקדמת לעתים קרובות בתחילת ההבנה המינית שלהם, אך עם הזמן, הם לומדים לשלוט בכך. אם אתם בתחילת ההתנסות המינית שלכם ואתם סובלים מהתופעה, אל חשש, ייתכן מאד שכל מה שאתם זקוקים לו היא מעט פרקטיקה. 

מספר גורמים לבעיית השפיכה המוקדמת. ראשית גורמים פסיכולוגיים – מצבים נפשיים כגון לחץ נפשי שבו הם נתונים, דיכאון, ביישנות כללית, חוסר ביטחון ועוד, עשויים לגרום לשפיכה מוקדמת. לאחר שתופעה זו מתרחשת בפעם הראשונה, חווה הגבר מבוכה, ומנסה לפצות על כך את בת זוגתו בפעמים הבאות, דבר הגורם להגברת הלחץ הנפשי שקיים ומגביר את הסיכוי לשפיכה מוקדמת בפעם הנוספת. ולכן, נוצר קיבעון פסיכולוגי.

ישנם גם גורמים פיזיולוגיים, וניתן למנות גורמים בריאותיים רבים אשר יכולים לגרום לשפיכה המוקדמת, שיעור הסובלים מבעיית השפיכה המהירה בגלל סיבות פיזיולוגיות נמוך הכמות של גברים הסובלים מסיבות פסיכולוגיות. גורמים בריאותיים כמו דלקת בערמונית, ליקויים במערכת העצבים, תופעות לוואי של תרופות מסוימות, סוכרת, דלקת בדקי השתן ועוד הם דוגמאות נוספות לגורמים פיזיולוגיים. גורמים נוספים הם גורמים פסיכיאטריים כמו הפרעה שנקראת דחק פוסט-טראומטית (חרדה) והפרעה דו-קוטבית, שמשפיעה על ליקוי בתפקוד המיני – כמו תהליך השפיכה מוקדמת.

ולכן, נוצר קיבעון פסיכולוגי. ישנם גם גורמים פיזיולוגיים, וניתן למנות גורמים בריאותיים רבים אשר יכולים לגרום לשפיכה המוקדמת, שיעור הסובלים מבעיית השפיכה המהירה בגלל סיבות פיזיולוגיות נמוך הכמות של גברים הסובלים מסיבות פסיכולוגיות. גורמים בריאותיים כמו דלקת בערמונית, ליקויים במערכת העצבים, תופעות לוואי של תרופות מסוימות, סוכרת, דלקת בדקי השתן ועוד הם דוגמאות נוספות לגורמים פיזיולוגיים. גורמים נוספים הם גורמים פסיכיאטריים כמו הפרעה שנקראת דחק פוסט-טראומטית (חרדה) והפרעה דו-קוטבית, שמשפיעה על ליקוי בתפקוד המיני – כמו תהליך השפיכה מוקדמת.

הגורמים האחרונים המשפעים הם גורמים גנטיים (בשכיחות נמוכה) ישנו חשד שעדיין לא הוכח מספיק שישנה איזו השפעה מסוימת לגורמים הגנטיים כאשר מדובר בשפיכה מוקדמת, שכן הוכח שלרבים הסובלים מהליקוי קרובי משפחה הסובלים ממנו אף הם. 

הטיפול בשפיכה מוקדמת \ שפיכה מהירה

קיימים מגוון טיפולים בשפיכה מוקדמת, חלקם מבוססי שיטות טיפול ותרגול, וחלקם הם מוצרים אשר יעילותם גבוהה ורוב המשתמשים בהם מדווחים כי לאחר שימוש במוצרים שונים המיועדים לבעיית השפיכה המהירה, תפקודם המיני שופר פלאות, הם חשו יותר ביטחון עצמי, והחשק המיני שלהם עלה.

מוצרים המשפיעים על שפיכה מהירה הם גלולות בליעה לגבר, קרם (או תרסיס) השהייה. אשר גורם לאלחוש זמני של האזור. תרופות מסוג SSRI מביאים במקרים רבים לעיכוב השפיכה, אך לעתים גם לבעיות בזקפה ולשלל תופעות לוואי אחרות. 

באתר זה נציג לכם מספר מוצרים אשר כולם הוכיחו יעילות מרבית על מי שהשתמשו בהם. המלצתנו הכנה היא שתנסו מספר מוצרים, ולבסוף תחליטו מה הכי טוב עבורכם. אין זה אומר שמוצר מסוים טוב יותר מהשני, ואין זה אומר שיש מוצרים אשר משפעים פחות או יותר, אך כל אדם מתחבר יותר למוצר אחד מאחר מסיבות שונות. 

רוצים לרכוש במחיר מוזל ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם