3 דברים שכדאי לנסות כדי לשמור על חיי מין וזוגיות מרגשים

אחד הדברים שמאפיינים זוגיות ארוכת טווח זו השחיקה בחיי המין של בני הזוג. הדבר עלול להוביל לא פעם למתחים ובמקרים קיצוניים אף לפרידה של השניים. במדריך הנוכחי יצאנו לבדוק מהם 3 הדברים שכל זוג צריך לנסות כדי לשמר על חיי המין שלו ולהביא לריגושים. הישארו אתנו ותקבלו רעיונות שונים שישנו לכם את החיים.

 

רקע לכתיבת המדריך

המדריך הנוכחי נכתב לאחר שזוג חברים שלנו החליטו להיפרד אחרי 20 וקצת שנות נישואים. ההודעה על הפרידה של השניים תפסה את כולנו בהפתעה. שכן, היינו בטוחים שיש להם זוגיות טובה ומספקת, אבל התברר לנו שכך הדברים היו נראים כלפי חוץ, אך לא כלפי פנים.

הדבר הוביל אותנו להבין שצריך לכתוב על כך מדריך שיאפשר לזוגות שחושבים להיפרד, לבחון את העניין בשנית ולנסות לגוון במטרה להוביל לשינוי ולייצב את הזוגיות. אם אתם מתמודדים עם סיטואציה דומה (וגם אם לא) כדאי שתקראו את השורות הבאות ותגלו את 3 הדברים שישמרו לכם על חיי המין והזוגיות.

 

הדבר ה- 1 שכדאי לנסות כדי לשמור על חיי מין וזוגיות מרגשים : להגיע אל מופע חשפנות

את האפשרות הזו אנחנו מעלים בגלל שזה הסוד הקטן שלנו. טוב, היה הסוד הקטן שלנו עד עכשיו. שכן, אנחנו ועוד זוג חברים יוצאים לפחות פעמיים בשנה לחופשה משותפת באילת. שם אנחנו הולכים למועדון חשפנות קבוע. למקרה שחשבתם שקראתם לא נכון, כדאי שתחשבו שוב. לא טעיתם, אנחנו יורדים עם בנות הזוג כדי לראות מופעי חשפניות באילת.

 

הדבר ה- 2 שכדאי לנסות כדי לשמור על חיי מין וזוגיות מרגשים : לפתוח את היחסים

אחד הדברים שזוגות רבים חוששים מהם (ובצדק) זה מערכת יחסים פתוחה. מדובר בעניין שלא מתאים לכל אחד. אבל מי שמרגיש שזה נכון לו יכול להרוויח מהאפשרות הזו המון. שכן, בעת פתיחת היחסים אפשר ליהנות מהיתרונות הבאים:

  • הרבה לחץ יורד משני בני הזוג
  • מתאפשר ליהנות מפרטנר או פרטנרית חדשים
  • אפשר לחזור באנרגיות מחודשות לבן או בת הזוג

 

הדבר ה- 3 שכדאי לנסות כדי לשמור על חיי מין וזוגיות מרגשים : לדבר עם בן או בת הזוג

חשוב מאוד לדבר על הכול. לא להסתיר או לשקר לבן או בת הזוג. להיות פתוחים כמה שיותר. שיח פתוח בין בני זוג יאפשר לשמור על זוגיות טובה. אם בני הזוג יישמו את אחד הדברים שצוינו לעיל בנוסף לדבר הנוכחי, הם יוכלו ליהנות מכל העולמות.

 

לסיום

עד כאן 3 הדברים שכדאי לנסות כדי לשמור על חיי מין וזוגיות מרגשים. אנו מאחלים לכם שתיישמו את הדברים המתאימים לכם מבין ה – 3 ותיהנו מזוגיות יציבה, מהנה ומספקת. אל תשכחו לספר לחברים שלכם על הדברים האלו, שגם הם ייהנו.

חיי המין בזוגיות

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
רוצים לרכוש במחיר מוזל ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
זוג מקיים יחסי מין
חיי המין בזוגיות

3 דרכים פשוטות לשפר את מערכת היחסים 

מערכת יחסים בריאה ומאושרת היא נחלת כולם. כל אחד מאיתנו שואף לחיות בזוגיות טובה עם כבוד הדדי, הבנה ואהבה גדולה. חלקנו מקבלים עוד מהבית מודל טוב מההורים וחלקנו צריכים לבנות

חוֹמֶר סִיכָּה
מבוגרים

איך בוחרים חומר סיכה

אינטימיות היא חוויה אישית ומהנה ביותר, ושימוש בחומר סיכה יכול לשפר את הנוחות וההנאה לשני בני הזוג. עם זאת, עם אפשרויות רבות הזמינות בשוק, בחירת חומר הסיכה הנכון יכולה להיות

מופעי חשפנות
מידע למבוגרים

חשפניות למסיבות רווקים

לא כולם יודעים זאת, התברר לנו לאחרונה שהזמנה של חשפניות למסיבת רווקים אינה מתבצעת סתם כך באופן אקראי, אלא היא צריכה להיעשות תוך יישום של כמה שלבים חשובים. למקרה שלא