4 מתנות שאתם יכולים לקנות לעצמכם

בין תאריכי יום הולדת, חגים וחגיגות אחרות, לפעמים אנחנו שוכחים לפנק את האדם החשוב ביותר בחיינו: את עצמנו. אספנו עבורכם המלצות לארבע מתנות שאתם יכולים לקנות לעצמכם וליהנות מהן מאוד. זכרו שכדי להיות במצב בו תוכלו לעזור לכל מי שמסביב, צריך לדאוג גם לעצמכם, גוף ונפש – והנה ההמלצות שלנו

 

  • מתנה למוח

גם את המוח שלנו אנחנו נוטים להזניח בימי השגרה, ויש חשיבות רבה להפעלה של המוח במגוון תחומים, כדי לשמור על פעילות תקינה שלו. מתנה למוח יכולה להיות סדרת ספרים, קורס אקדמי בנושא שמעניין אתכם, לימוד או משחק שח-מט ואפילו פתרון חידות או משחקי חשיבה מעץ, שניתן למצוא באתר Gimik. להתנתק לרגע מהמסכים ומשגרת היום יום ולתת למוח שלנו משהו חדש לגמרי לחשוב עליו, זו גם סוג של חופשה.

מתנה למוח

  • מתנה לבטן

תוכלו להעניק לעצמכם את מתנת התזונה הבריאה, וזו מתנה נפלאה, משום שאכילה נבונה תגרום לשיפור במגוון תחומים, פיזיים ונפשיים. בין השאר יש השפעה על איזון המשקל, חיזוק המערכת החיסונית, מצב הרוח וההרגשה הכללית. אז מה המתנה? זו יכולה להיות סדרת פגישות עם דיאטנית מומחית, רכישה של ספרי בישול או השקעה ברכישת מוצרי בסיס איכותיים. תכלס,  המתנה הטובה ביותר היא סדנת בישול או סדנת אכילה בריאה, כדי לקבל גם את המידע וגם את המיומנויות שנדרשות.

 

  • מתנה לידיים

קשה להבין במאה ה-21 למה הכוונה ב"ידיים עובדות", בעיקר משום שרוב המשימות הפיזיות נעשות כיום באופן אוטומטי או על ידי מיקור חוץ. המתנה לידיים שלכם יכולה להיות כל חוויה חדשה של עשייה. קורס קדרות או קורס ניפוח זכוכית יכולים להיות פתח לעולם חדש של יצירה. גם עשייה עצמאית כמו הקמה וטיפול בגן ירק או צביעה של קירות הבית. כל עשייה שיש לה השפעה טובה או תוצאות ותוצרים חיוביים, מעסיקה את הידיים ומאפשרת חופש למחשבות. גם רכישה של קנבס, מכחול וצבעים וביצוע ציור אינטואיטיבי בלי הדרכה או הכשרה, זו יופי של מתנה לידיים.

 

  • מתנה לגב

כל אחד מאיתנו ראוי למתנה לגב. כמעט כולם סובלים מרמה כלשהי של כאבי גב או כאבי מפרקים עם חלוף השנים. זו הזדמנות מעולה להעניק לעצמכם את מה שתמיד ויתרתם עליו: עיסוי מיוחד, כיסא שמעודד ישיבה נכונה, קורס פילאטיס או אפילו מזרן אורתופדי חדש או החלפה של כרית השינה שלכם. כל סוג של מתנה שתשלב פינוק והקלה תתאים כאן – אפילו ביקור נדרש אצל כירופרקט או אצל אורתופד או רכישה של נעליים בריאות.

 

לסיכום

כל המתנות שהצגנו כאן הן מתנות נפלאות, שאתם יכול להעניק לעצמכם וליהנות מהן בזמן שאתם משקיעים זמן ומאמץ בשיפור איכות חייכם. זכרו שההשקעה בעצמכם היא תמיד השקעה נבונה ומשתלמת שתישא פירות.

מתנות

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
רוצים לרכוש במחיר מוזל ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
זוג מקיים יחסי מין
חיי המין בזוגיות

3 דרכים פשוטות לשפר את מערכת היחסים 

מערכת יחסים בריאה ומאושרת היא נחלת כולם. כל אחד מאיתנו שואף לחיות בזוגיות טובה עם כבוד הדדי, הבנה ואהבה גדולה. חלקנו מקבלים עוד מהבית מודל טוב מההורים וחלקנו צריכים לבנות

מרכז תמיכה
כללי

5 מוקדי סיוע נפשיים שכדאי להכיר

מוקדים לסיוע נפשי הם מרכזים חשובים במערכת הבריאות הנפשית. הם תומכים מאוד באנשים אשר מתמודדים עם דיכאון, חרדה, טראומה, ובעיות נפשיות נוספות. ֿמוקדי סיוע נפשי מספקים שירותים מגוונים כגון ייעוץ