xtrasize

בשנים האחרונות השוק מתמלא בגלולות ומוצרים המיועדים להגדלת הפין, אך רבים מפקפקים ביכולת האמיתית של מוצרים אלה לעשות את העבודה. ואכן, חלק מהמוצרים הללו אכן מפוקפקים ולא מומלץ לצרכן לנסות להשתמש בהם. עם זאת, ישנם מוצרים להגדלת פין שאכן עובדים: xtrasize הוא מוצר חדשני להגדלת הפין ועיבויו, המורכב מחומרים טבעיים בלבד ועבר את אישור משרד הבריאות ומכון התקנים. אז מה עומד מאחורי xtrasize, המוצר שהולך וכובש את השוק ועוזר לרבים כל כך לשפר את הביצועים במיטה?

 

קודם כל, למה שארצה להשתמש במוצר להגדלת הפין?

 

הגברת סיפוק הפרטנר/ית

פין עבה יותר מאפשר לכם לספק בקלות רבה יותר את הפרטנר/ית שלכם, בין אם היא אישה או גבר.

 

שיפור הביטחון העצמי

מחקרים רבים מצביעים על כך שגברים בעלי פין גדול יותר נהנים מביטחון עצמי רב יותר, דבר המשפיע על הביצועים במיטה ועל התפיסה העצמית באופן כללי.

 

הגברת הסיפוק שלכם

אתם עשויים לחשוב שגודל הפין שלכם רלוונטי רק לסיפוק של האישה או הגבר שאיתכם, אך הדבר לא נכון – גודל הפין רלוונטי גם לסיפוק שלכם. כאשר אתם מספקים את הפרטנר/ית שלכם כמו שצריך וכאשר אתם רוכשים ביטחון עצמי בשל הגדלת הפין, גם הסיפוק שלכם במיטה גובר.

 

מה משפיע על גודלו של איבר המין?

איבר המין הזכרי מורכב משתי רקמות הגורמות להיווצרותה של זקפה, הנקראות קורפורה קברנוסה. לרקמות אלו ישנה קיבולת מסוימת להכלת דם, וכאשר הרקמות מתמלאות בדם האיבר זקוף. לכל אדם ישנה קיבולת שונה לדם ברקמות שלו, כאשר קיבולת זו קובעת באופן ישיר את גודלו של איבר המין כשהוא עומד. משמעותן של רקמות שמסוגלות להכיל כמות רבה של דם היא איבר מין גדול, בעוד המשמעות של המקרה ההפוך הינה איבר מין קטן.

 

כיצד פועל xtrasize?

xtrasize משפרת בקביעות את קיבולת הקורפורה קברנוסה להכלת דם, דבר המשפיע באופן ניכר על גודלו של איבר המין ומגדיל אותו בכ-7.5 ס"מ, תלוי בסוג המוצר בו אתם משתמשים. xtrasize למעשה משפרת את היכולת הזקפתית של הפין שלכם: המוצר יחזק את הזקפה, יאריך את זמן הזקפה וכן בסוף התהליך איבר המין שלכם יגדל. xtrasize עובד באופן ישיר על שריר איבר המין שלכם, דבר הפותר את תופעות הלוואי.

 

יתרונות השימוש ב- xtrasize

 

אין תופעות לוואי

מכיוון שהמוצר מורכב מחומרים טבעיים בלבד, צריכתו אינה מייצרת תופעות לוואי כך תוכלו להשתמש במוצר בביטחון ובראש שקט ללא חשש.

 

אין הגבלה בשתיית אלכוהול

צריכה של תרופות רבות מחייבת הפסקה של צריכת אלכוהול, אך בשל העובדה שהמוצר מורכב מחומרים טבעיים בלבד הגבלה זו לא נצרכת ותוכלו לשתות אלכוהול בתקופה בה אתם משתמשים במוצר.

 

זמן השפעה מהיר

עם xtrasize תוכלו להבחין בתוצאות הרצויות לאחר כ-60 יום, כאשר להשגת תוצאות מיטביות יש להשתמש במוצר כ-6 חודשים.

 

אמינות

המוצר מאושר על ידי משרד הבריאות ומכון התקנים, ופותח על ידי מומחים המובילים בתחומם תוך מעבר של תהליך בקרה ארוך. כשאתם משתמשים במוצר של xtrasize אתם משתמשים במוצר אמין בעל תו תקן של איכות.

 

 

מהם הרכיבים הכלולים ב-xtrasize?

המוצר של xtrasize כולל רכיבים טבעיים בלבד. אלה הם הרכיבים:

 

מאקה

צמח הגורם לאיזון מיטבי של ההורמון הגברי בגוף שלכם. החומר הפעיל במאקה מסייע לטיפול בבעיות שפיכה מוקדמת וכן באין אונות.

 

דקל ננסי

המוצר מכיל תמצית המיוצרת מעץ דקל ננסי, המכילה בתוכה מגוון חומרים המסייעים להקטנת סיכונים מבעיות כגון פרוסטטה גדולה וכדומה. בנוסף, צמח זה מסייע להוריד את רמת הכולסטרול הרע וחומצות השומן.

 

סרפד

סרפד הינו צמח הנמצא בשימוש על ידי הרפואה האלטרנטיבית במשך שנים רבות ומשמש לפתירת בעיות שונות ומגוונות. בין השאר, הסרפד גורם לשיתון וכך מסייע למניעת דלקות שונות באזורים המוצנעים.

 

אפימדיום

נקרא גם "עשב עזים חרמן" בשל היכולת שלו לעורר דחף מיני ותשוקה. צריכת של צמח זה עשויה להגביר ולחזק את הזקפה הגברית, על ידי שחרור הורמון הטסטוסטרון (הורמון המין הגברי) ובאמצעות כך הצמח גורם לפעולה להתבצע.

 

ג'ינסנג

זהו חומר טבעי המעורר את החושים המיניים ובנוסף לכך "מטעין" את הצרכן בכמות לא מבוטלת של אנרגיה. ג'ינסנג מסייע באופן ניכר במקרים של עקרות ושפיכה מוקדמת, ומסיבה זו הוא מצוי במוצרים השונים של xtrasize. חומר זה לא רק מגביר את זרימת הדם לאיבר המין, אלא בנוסף לכך מגביר את זרימת הדם למוח.

 

ליקריץ

עוד לפני שליקריץ היה ממתק שנוי במחלוקת הוא שימש במשך שנים רבות להורדת הסטרס והלחץ בגוף. תכונה זו של הליקריץ מתאפשרת תודות לויטמינים ולמינרלים השונים המצויים בו.

 

 

בכמה ס"מ המוצר של xtrasize עשוי להגדיל את הפין שלכם?

התוספת הצפויה לאיבר המין שלכם משתנה ותלויה בשני דברים: הדבר הראשון הוא המוצר הספציפי בו אתם משתמשים שכן xtrasize משווקת מספר סוגים של מוצרים המשפיעים באופן שונה; והדבר השני הוא מאפיינים פיזיים שונים אצלכם – שכן השפעת המוצר על גודל איבר המין משתנה מאדם לאדם ולא קבועה. התוספת הצפויה לפין שלכם לאחר שימוש במוצרים של xtrasize נעה בין 3 ל-7.5 ס"מ, וכאמור תלויה בגורמים שצוינו מעלה. xtrasize לא מתחייבת לתוצאה מסוימת, ובמידה ולא קיבלתם תוצאה מספקת דיו ניתן לפנות ל- xtrasize באמצעות המייל או הטלפון.

 

 

המוצרים הזמינים בחנות של xtrasize

xtrasize שואפת לכך שהמוצרים שלה יתאימו לכל אחד, ולכן החנות כוללת שמונה מוצרים על קשת רחבה של השפעות מתוכם אתם יכולים לבחור את המוצר שמתאים בדיוק עבורכם.

 

xtrasize P1

מיועד למי שלא השתמש בחייו במוצר דומה ועוד לא בטוח שזה מתאים עבורו. החבילה כוללת 60 טבליות טבעיות, כאשר בנטילה של כדור אחד ביום תוכלו להשיג חודשיים של השפעה חיובית מרבית על התפקוד המיני, להגביר את הביטחון ולהסיר חסמים במיטה. חבילה זו מסייעת להגדלת הפין בכ-3 ס"מ.

 

xtrasize P2

חבילת חיסכון הכוללת 120 טבליות ומספיקה לארבעה חודשים של תפקוד מיני משופר והנאה מקסימלית במיטה. בשל השימוש המוגבר, הגדלת הפין צפויה לעמוד על 5 ס"מ.

 

xtrasize P3

חבילה הכוללת 180 טבליות ומספיקה לחצי שנה. השימוש המוגבר יסייע להגדלת הפין בכ-7 ס"מ.

 

xtrasize P4

חבילה הכוללת 60 טבליות וכן קרם אקסטרה סייז המגביר את קצב הגדילה והעיבוי של איבר המין.

 

xtrasize P5

חבילה הכוללת 120 טבליות וכן קרם אקסטרה סייז המגביר את קצב הגדילה והעיבוי של איבר המין.

 

xtrasize P6

חבילה הכוללת 180 טבליות וכן קרם אקסטרה סייז המגביר את קצב הגדילה ועיבוי איבר המין.

 

קרם אקסטרה סייז

קרם המעודד את קצב הגדילה והעיבוי של איבר המין על ידי הגברת זרימת הדם ושיפור היכולת הזקפתית. ניתן לצרוך עם טבליות ליצירת האפקט המושלם או בלעדיהן.

 

תרסיס Man Delay

תרסיס שיאפשר לכם להאריך את משך הזקפה ללא כל מאמץ מצידכם.

 

 

xtrasize – הפתרון המושלם לגבר

xtrasize הוא מוצר אמין המאושר על ידי משרד הבריאות ומכון התקנים, מפותח על ידי מומחים המובילים בתחומם ונצרך על ידי לקוחות מרוצים רבים. מגוון המוצרים בחנות של xtrasize מאפשר לכם לבחור באופן מדויק את המוצר שמתאים לכם, ולהנות מביצועים משופרים במיטה ומביטחון עצמי בריא.

סקס

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
רוצים לרכוש במחיר מוזל ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מתנות
כללי

4 מתנות שאתם יכולים לקנות לעצמכם

בין תאריכי יום הולדת, חגים וחגיגות אחרות, לפעמים אנחנו שוכחים לפנק את האדם החשוב ביותר בחיינו: את עצמנו. אספנו עבורכם המלצות לארבע מתנות שאתם יכולים לקנות לעצמכם וליהנות מהן מאוד.

האם יש טיפול באימפוטנציה
מבוגרים

האם יש טיפול באימפוטנציה?

השכיחות של אימפוטנציה, נושא נרחב המשפיע על אנשים ברחבי העולם, הובילה לעלייה ניכרת בביקוש לתרופות יעילות. במרדף אחר פתרונות ברי קיימא, קמגרה התגלתה כתרופה טבעית בולטת הידועה בהשפעותיה החזקות על